O mnie

Dietetyka to moja pasja. Moim celem jest promowanie zdrowego trybu życia, opartego na racjonalnym żywieniu oraz wskazywaniu moim pacjentom drogi do zdrowia i wymarzonej sylwetki. Pragnę kształtować u swoich klientów prawidłowe nawyki żywieniowe, których celem ma być przeciwdziałanie chorobom takim jak otyłość, nadciśnienie, cukrzyca czy choroby naczyniowo-sercowe. Układam diety w różnych jednostkach chorobowych, ale największym moim konikiem jest dieta cukrzycowa.

Nie stosuję  powszechnie dostępnych modnych diet, których autorzy obiecują szybką i efektowną redukcję masy ciała, a niosą ze sobą podwyższone ryzyko wielu negatywnych konsekwencji zdrowotnych. 

Porady jakie udzielam są zgodne z wiedzą rozpowszechnianą przez Instytut Żywności i Żywienia oraz Światową Organizację Zdrowia (WHO). Szczególnie interesuje mnie temat insulinooporności, cukrzycy typu 2 i chorób współistniejących. Układam diety redukcyjne, dla osób chcących się odżywiać zdrowo, ale także w różnych jednostkach chorobowych. 

Odnajduję się doskonale w roli kucharza, większość zdrowych przepisów testuję we własnej kuchni. Dzielę się tą pasją z innymi. Jeśli poszukujesz zdrowych , smaczych dań zajrzyj na instagrama Insulinka w kuchni.